Imediat ce bebelusii se nasc, devin nedezlipiti de parintii lor. Acestia se simt in siguranta numai atunci cand mama ii invaluie in imbratisari calduroase sau cand tata le ofera pupicul de noapte buna. Cu timpul insa, este necesar ca adultii sa ii obisnuiasca pe cei mici sa doarma de unii singuri, intr-o camera special amenajata pentru ei, astfel beneficiind de un plus de spatiu si de confort. 


Camera bebelusului trebuie sa fie organizata cu grija, pana la cel mai mic detaliu. Aceasta va fi taramul magic al minunii tale, unde isi va petrece majoritatea orelor de joaca si va invata cu pasi mici sa descopere lumea inconjuratoare. 


Mobila si mobilier Bebelusi - Reduceri pana la 45%

mobilier pentru bebelusi


Sarbatorile de iarna sunt ocazia perfecta pentru a investi in camera bebelusului tau, acesta fiind un cadou de proportii si de care se va putea bucura multi ani de acum inainte.Este foarte important ca fiecare element din incapere sa fie ales special pentru a se potrivi varstei si personalitatii micutului. 


Mobilierul alb de pe site-ul nostru, redus iarna aceasta pana la 45%, se numara printre alegerile de top ale parintilor care s-au hotarat sa amenajeze camera copilului lor. De-a lungul timpului, studiile au aratat ca nuantele de culori neutre reusesc sa linisteasca si sa creeze armonie in mintea bebelusilor. 


Accesorii NANAN - Reduceri pana la 65%

jucarie-girafa-atasament-trilli-plus-portocaliu-bebelusi

Cum ar fi ca pe langa mobilierul inedit, pe bebelusul tau sa il astepte in noua lui camera si  o serie de accesorii NANAN, ca de exemplu mese, paturici sau chiar si jucarii. Acest brand este recunoscut la nivel international pentru produsele diverse pentru copii si reprezinta una dintre cele mai bune decizii, cand vine vorba despre raportul calitate-pret.


Daca te-ai decis sa organizezi camera celui mic in preajma Craciunului, cu siguranta langa bradul colorat care nu are cum sa lipseasca din incaperea plina de magie, trebuie sa se afle macar o jucarie distractiva, pe care copilul tau sa o considere asemenea unui “coleg de camera”, un camarad de nadejde care ii va fi alaturi in orice situatie dificila.Combinezoane - Reduceri pana la 20%

combinezon rosu bebe

 

Renovarile in casa au luat sfarsit si nu mai ramane decat sa te bucuri de anotimpul geros alaturi de bebelusul tau, asta nu inainte sa te asiguri ca in garderoba lui exista unul dintre combinezoanele Anne Bebe! Aceste piese vestimentare, dintr-o singura bucata sunt cea mai buna alegere cand vine vorba despre zilele in care cel mic va afla pentru prima oara cum se simt fulgii de nea peste pielea fierbinte sau cum arata un om de zapada in marime naturala. 


Pentru ca frigul sa nu fie un obstacol, iar zilele de joaca in zapada sa fie cat mai dese, este important ca in noul sifonier al bebelusului tau sa existe o gama atent selectionata de haine cat mai groase. Pentru asta, echipa noastra a creat o intreaga categorie de combinezoane, gata sa-l protejeze pe micutul tau de inghet. Super Sale - produse de la 7 lei 


In dimineata de Craciun fiecare parinte isi doreste sa reuseasca sa-l impresioneze pe micutul lui cu tot felul de cadouri colorate, pe care acesta sa le gaseasca entuziasmat sub bradul impodobit.


 Daca iti doresti diversitate cand vine vorba despre darurile celui mic, inseamna ca trebuie neaparat sa arunci o privire la produsele reduse de pe site-ul Anne Bebe. Hainele nu sunt de ajuns? Nicio problema, in categoria de super reduceri vei putea gasi jucării, rame foto, pernute, dar si multe alte surprize.Xmas Sale - Ce cadouri minunate are Mosul pentru cei mici

Body bebelusi Bumbac Organic


Craciunul se apropie cu pasi repezi si inca nu ai inspiratie pentru darul celui mic? Lasa-ne sa iti prezentam cateva variante de cadouri reusite, pe care orice copil s-ar bucura sa le gaseasca sub brad.


1.Rochie Craciun Rosie Cu Buline Mari Negre Fetite

Set Bebelusi Balerini & Bentita


Ce fetita nu s-ar bucura ca super puterea ei sa fie capacitatea de a se transforma oricand isi doreste intr-o buburuza? Acest costum adorabil, ii va permite fiicei tale sa viseze si sa se alature super eroilor ei preferati! 


2.Set Caciula & Fular Bleumarin Cu Lup & Picouri Baieti

set caciulita si fular bebe

A venit si randul baietilor sa fie rasfatati de Mos Craciun. Pentru acestia, echipa noastra a pregatit optiuni nenumarate de seturi ce contin caciula si fular cu imprimeuri potrivite sarbatorilor de iarna, dar si alte produse cum ar fi trening-uri, geci de iarna sau hanorace, toate la preturi foarte mici. 


In fiecare iarna, ramane datoria parintilor sa joace rolul ajutoarelor Mosului si sa ii umple acestuia sacul cu cele mai frumoase cadouri pentru bebelusul lor. Anul acesta, Anne Bebe a pregatit o serie mult asteptata de reduceri pe care niciunul dintre “spiridusii” Craciunului nu o poate rata.